2 x BERBERYS FIT DUO PACK

2 x BERBERYS FIT DUO PACK to zestaw dwóch uzupełniających się, nowoczesnych suplementów diety wspierających odchudzanie. W zestawie znajduje się:

2 x BERBERYS FIT – kapsułki w wygodnej buteleczce, które zawsze możesz mieć przy sobie – w pracy, na uczelni czy wyjeździe! Stosuj 1 kapsułkę po największym posiłku w ciagu dnia.

2 x BERBERYS FIT MIX – mieszanka naturalnych wyciągów z berberysu, karczocha, kurkumy, morwy białej i aceroli. Wymieszaj 1 miarkę proszku z jogurtem naturalnym i smaczna przekąska wspierającą odchudzanie gotowa!

Na stanie

60.00  48.00 

Na stanie

100.00  80.00 

320.00  256.00 

Pozostało tylko: 4

Wysyłka: do 48H (w dni robocze).

DARMOWA DOSTAWA OD 100 PLN NA TERENIE POLSKI

BERBERYS FIT to  kapsułki w wygodnej buteleczce, które zawsze możesz mieć przy sobie – w pracy, na uczelni czy wyjeździe! Stosuj 1 kapsułkę po największym posiłku w ciagu dnia.

BERBERYS FIT MIX to mieszanka naturalnych wyciągów z berberysu, karczocha, kurkumy, morwy białej i aceroli. Wymieszaj 1 miarkę proszku z jogurtem naturalnym i smaczna przekąska wspierającą odchudzanie gotowa!

Berberine Slim Complex to wyjątkowe połączenie dwóch standaryzowanych ekstraktów naturalnych z berberysu i karczocha, które w odpowiednich proporcjach znajdziecie zarówno w BERBERYS FIT jak i w BERBERYS FIT MIX.Oba suplementy zawierają ekstrakty standaryzowane!

zestaw 2 x BERBERYS FIT DUO PACK zawiera:

2 x BERBERYS FIT suplement diety

2 x BERBERYS FIT MIX suplement diety

Wszystkie nasze produkty zostały wyprodukowane w Polsce, w oparciu o receptury opracowane przez farmaceutę z ponad 20-letnim doświadczeniem.

ZESTAW BERBERYS FIT DUO PACK to podwójne działanie dwóch suplementów wspierających odchudzanie! Rekomendowany jest dla wszystkich kobiet, które potrzebują dodatkowego wsparcia w zgubieniu zbędnych kilogramów.

Pozostało tylko: 4

Add to cart