MEGA TRAN Z WĄTROBY REKINA

Zadbaj o odporność!

MEGA TRAN Z WĄTROBY REKINA to suplement diety w którego składzie znajdziesz olej rybi z wątroby rekina zawierający alkiloglicerole. Olej w MEGA TRAN Z WĄTROBY REKINA pochodzi z wątroby rekina odławianego na Oceanie Północnoatlantyckim.

MEGA TRAN ma postać miękkich, łatwych do przełknięcia kapsułek, dzięki którym w prosty sposób możesz włączyć do swojej diety olej rybi z wątroby rekina!

suplement diety
60 kapsułek

15.00 

Na stanie

Wysyłka: do 48H (w dni robocze).

DARMOWA DOSTAWA OD 100 PLN NA TERENIE POLSKI
EAN 5902020037507 Kategorie: , , , ,

 

IDEALNY DLA:

 

MEGA TRAN to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą uzupełnić codzienną dietę olej rybi z wątroby rekina.

 

 

Wszystkie nasze produkty zostały wyprodukowane w Polsce, w oparciu o receptury opracowane przez farmaceutę z ponad 20-letnim doświadczeniem.

 
 
Składnik Zawartość  w 2 kapsułkach
Olej rybi z wątroby rekina 1000,00 mg
Alkiloglicerole 200,00 mg . . .

* RWS – Referencyjna Wartość Spożycia2

Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli i dzieci powyżej 3. roku życia: 2 kapsułki dziennie, przed jedzeniem. Kapsułkę należy popić wodą. Dzieciom i osobom starszym zaleca się wyciśnięcie zawartości kapsułki na łyżeczkę przed jedzeniem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: w suchym miejscu w temperaturze pokojowej (15 – 25° C), chronić przed światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Producent: Avet Pharma Sp. z o.o. Ul. Fleminga 33B, 03-176 Warszawa 

POBIERZ ETYKIETĘ

INNI OGLĄDALI TAKŻE:

Add to cart