AVETIN D 100 µg

suplement diety
60 kapsułek miękkich
4000 j.m. w oleju słonecznikowym

AVETIN D 100 µg suplement diety zawierający 100 µg witaminy D w jednej kapsułce.

15,00 

Na stanie (może być zamówiony)

Wysyłka: do 48H (w dni robocze).

DARMOWA DOSTAWA OD 100 PLN NA TERENIE POLSKI
EAN 5902802793003 Kategoria:
AVETIN D 100 µg suplement diety zawierający 100 µg witaminy D w jednej kapsułce. Preparat jest przeznaczony dla otyłych osób dorosłych o wskaźniku BMI ≥30 kg/m2 , które chcą uzupełnić swoją codzienną, normalną dietę w witaminę D, szczególnie w okresie braku ekspozycji na działanie promieni słonecznych.

Grupą o zwiększonym zapotrzebowaniu na witaminę D są otyłe osoby dorosłe, u których przyczyną jest niedostateczna synteza skórna odpowiadająca za około 80% zapotrzebowania organizmu na tę witaminę. Dostarczenie witaminy D w odpowiedniej ilości wraz z dietą u osób otyłych jest ważne również z powodu zmniejszonej biodostępności witaminy D wskutek magazynowania jej w tkance tłuszczowej.

WITAMINA D :
– pomaga w utrzymaniu zdrowych kości
– pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
– pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu
– pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi
– pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów
– pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego
– bierze udział w procesie podziału komórek.

Składniki: olej słonecznikowy (olej roślinny), żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoćglicerol, woda oczyszczona, olej MCT, cholekalcyferol (witamina D), przeciwutleniacz (alfa-tokoferol).

Zalecana dzienna porcja do spożycia: otyłe osoby dorosłe 1 kapsułka, po posiłku. Kapsułkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

SkładnikZawartość  w 1 kapsułce % RWS*
Witamina D100 µg (4000 j.m.)2000

* RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Warunki przechowywania: w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze 15-25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Ostrzeżenie: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania metabolitu 25 (OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.

Zawartość opakowania: 60 kapsułek miękkich

Producent: Avet Pharma sp. z o.o., ul. Fleminga 33b, 03-176 Warszawa
www.avetpharma.pl

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Copyright © 2020. All rights reserved.

Add to cart

SŁONECZNY RABAT

20 zł rabatu na zakupy powyżej 120 zł
+ bezpłatna przesyłka

kod: WIOSNA20PL