Melatonina Plus spray

Wygodny sposób na problemy z zasypianiem!

Wybierz Melatonina PLUS Spray, suplement diety który został opracowany z myślą o osobach mających trudności z zasypianiem oraz osobach podróżujących, które odczuwają dyskomfort wpływający na sen, związany z adaptacją do zmiany strefy czasowej (tzw. jetlag).

Melatonina PLUS Spray ma postać wygodnego płynu do rozpylania w jamie ustnej, który zawiera połączenie melatoniny z ekstraktem z melisy. W jednym opakowaniu znajduje się aż 100 aplikacji!

Dodatkowo, dla większego komfortu użytkowania, preparat zawiera mentol, który zapewnia przyjemnie odświeżający smak.

Już dziś sięgnij po Melatoninę Plus Spray i śpij dobrze!

suplement diety
płyn 20ml

19,90 

Na stanie

Wysyłka: do 48H (w dni robocze).

DARMOWA DOSTAWA OD 100 PLN NA TERENIE POLSKI
EAN 5902020037774 Kategoria:

WŁAŚCIWOŚCI SKŁADNIKÓW:

Melatonina:

  • pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie
    Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać.
  • pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej
    Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 0,5 mg krótko przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejne kilka dni po przybyciu do celu podróży.

Ekstrakt z melisy:

  • ułatwia zasypianie
  • poprawia jakość snu

IDEALNY DLA:

Melatonina PLUS Spray, to suplement diety osób dorosłych mających trudności z zasypianiem oraz osobach podróżujących, które odczuwają dyskomfort wpływający na sen, związany z adaptacją do zmiany strefy czasowej (tzw. jetlag).

Wszystkie nasze produkty zostały wyprodukowane w Polsce, w oparciu o receptury opracowane przez farmaceutę z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli: 1 do 2 aplikacji płynu (rozpyleń) w jamie ustnej, co najmniej 20 minut przed planowanym snem. Produkt przeznaczony jest do rozpylania w jamie ustnej. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia wciągu dnia.Sposób użycia: Rozpylacz skierować w kierunku otwartych ust i nacisnąć pompkę tak, żeby preparat został rozpylony na błony śluzowe w jamie ustnej.

Składnik

Zawartość  w 1 aplikacji

Zawartość  w 2 aplikacjach

Melatonina

0,50 mg

1,00 mg

Ekstrakt z liści melisy

10,00 mg

20,00 mg

* RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Zawartość netto opakowania: płyn 20 ml

Nr partii, Najlepiej spożyć przed – na butelce i na boku opakowania

Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Ostrzeżenia: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz po spożyciu alkoholu. Nie należy łączyć z lekami, w tym roślinnymi. Po spożyciu preparatu nie prowadzić samochodu i nie obsługiwać urządzeń mechanicznych.

Producent: Avet Pharma Sp. z o.o., Ul. Fleminga 33B, 03-176 Warszawa

POBIERZ ETYKIETĘ

Add to cart