AVET PREMIUM Koenzym Q10

Koenzym Q10 jest substancją naturalnie występującą w komórkach organizmu, w których odpowiada za wytwarzanie energii. Naturalnie w największych ilościach występuje w sercu, wątrobie i nerkach.

Produkt w 100% wegański, bez dodatku dwutlenku tytanu.

suplement diety
60 kapsułek

 

34,90 

Na stanie

Wysyłka: do 48H (w dni robocze).

DARMOWA DOSTAWA OD 100 PLN NA TERENIE POLSKI

WŁAŚCIWOŚCI SKŁADNIKÓW:

Koenzym Q10

  • substancja naturalnie występującą w komórkach organizmu
  • odpowiada za wytwarzanie energii
  • występuje w sercu, wątrobie i nerkach

IDEALNY DLA:

 

Koenzym Q10 90mg, to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą uzupełnić codzienną dietę w koenzym Q10 (ubichinon).

 

Wszystkie nasze produkty zostały wyprodukowane w Polsce, w oparciu o receptury opracowane przez farmaceutę z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli 1 kapsułka dziennie po posiłku. Kapsułkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Składnik

Zawartość
w 1 
kapsułce

Koenzym Q10

90 mg

* RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na boku opakowania.

Przechowywanie: w zamkniętym opakowaniu, temperaturze poniżej 25˚C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Ostrzeżenia: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Producent: Avet Pharma sp. z o.o. ul. Fleminga 33B, 03-176 Warszawa

POBIERZ ETYKIETĘ

INNI OGLĄDALI TAKŻE:

Add to cart