Lecytyna 1200mg AVET - AVETPHARMA

Lecytyna 1200mg AVET

suplement diety

11.00 

Brak w magazynie

Wysyłka: do 48H (w dni robocze).

DARMOWA DOSTAWA OD 150 PLN NA TERENIE POLSKI

WŁAŚCIWOŚCI SKŁADNIKÓW:

Lecytyna:

  • należy do fosfolipidów i pełni w organizmie bardzo ważne funkcje budulcowe oraz fizjologiczne
  • Odgrywa istotną rolę w tworzeniu błon komórkowych, jak również we właściwym transportowaniu przez nie określonych składników. 
  • Najwięcej lecytyny w organizmie człowieka znajduje się w tkance nerwowej.

 

IDEALNY DLA:

LECYTYNA 1200mg Avet to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą wspomagać pamięć i koncentrację oraz uzupełnić codzienną dietę w porcje lecytyny w formie wygodnych kapsułek.

Wszystkie nasze produkty zostały wyprodukowane w Polsce, w oparciu o receptury opracowane przez farmaceutę z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułka, najlepiej podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

 

 

SkładnikZawartość  w 1 kapsułce

Lecytyna sojowa

1200 mg

 

Numer partii, Najlepiej spożyć przed końcem – na brzegu blistra i na boku opakowania.

Przechowywanie: w suchym miejscu w temperaturze 15 – 25°C, chronić przed światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia: Nie stosować w przypadku uczulenia na któryś ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią.

Zawartość opakowania: 40 kapsułek

Producent: Avet Pharma sp. z o.o., ul. Bysławska 82, 04-993 Warszawa

NOWOŚCI:

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, ale w dowolnym momencie możesz wyłączyć ich obsługę. Więcej informacji znajdziesz tutaj:
Polityka prywatności
Jak wyłączyć
AKCEPTUJĘ
Add to cart