MARKA STWORZONA PRZEZ FARMACEUTĘ

 

Polska firma założona w 2010 roku przez doświadczonego farmaceutę, absolwenta wydziału Farmacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku działalności firma dynamicznie rozwija się na rynku suplementów diety, wprowadzając nowe produkty w odpowiedzi na zmieniające się trendy i rosnące wymagania konsumentów.

Firma świadczy usługi w zakresie sprzedaży i produkcji kontraktowej suplementów diety oraz żywności specjalnego przeznaczenia medycznego. Naszym klientom w ramach współpracy służymy również pomocą w znakowaniu produktów zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi oraz spełnieniu wymogów prawnych obowiązujących przy wprowadzaniu produktów na rynek polski. Klientom zagranicznym pomagamy w przygotowaniu dokumentacji rejestracyjnej zgodnej z wymogami danego kraju.
Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, a wszystkie produkty są wytwarzane w Polsce z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

PASJA DAJE RADOŚĆ

Zespół Avet Pharma to ludzie z pasją, którzy zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Każdy produkt jest dokładnie analizowany przed wprowadzeniem na rynek, spełniając najwyższe standardy .
Wysoka jakość produktów jest dla nas celem nadrzędnym, dlatego priorytetem jest spełnienie najwyższych standardów jakościowych. Wszystkie produkty Avet Pharma są wytwarzane w polskich zakładach produkcyjnych, posiadających certyfikaty jakości w zakresie wytwarzania suplementów diety oraz żywności specjalnego przeznaczenia medycznego.Zakład produkcyjny, w którym wytwarzane są suplementy diety w postaci suchej (saszetki z proszkiem, kapsułki twarde, tabletki) spełnia wymogi systemu HACCP, posiadając odpowiedni certyfikat spełnienia wymogów w zakresie produkcji oraz pakowania suplementów diety oraz żywności specjalnego przeznaczenia medycznego. Drugi zakład, w którym wytwarzane są suplementy diety Avet Pharma specjalizuje się w produkcji kapsułek miękkich. Zakład ten posiada certyfikat ISO w zakresie wytwarzania kapsułek miękkich oraz projektowania, pakowania, magazynowania i wprowadzania do obrotu suplementów diety oraz żywności specjalnego przeznaczenia medycznego. Wszystkie produkty niezależnie od kategorii są badane w laboratoriach zakładowych oraz certyfikowanych laboratoriach zewnętrznych w zakresie zapewniającym odpowiednią jakość i bezpieczeństwo dla klientów.

Firma Avet Pharma powstała i funkcjonuje w 100% w oparciu o polski kapitał. Uzyskaliśmy 100 pkt. Pola (www.pola-app.pl) dzięki czemu każdy, kto ceni polskie produkty może nas znaleźć w aplikacji i świadomie dokonać wyboru podczas zakupów.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

W okresie swojej ponad 10-letniej działalności na rynku suplementów diety Avet Pharma wprowadziła ponad 50 marek produktów, wśród których są nagrodzone w plebiscytach i konkursach znane marki takie jak MORWA BIAŁA PLUS, DIABAVET, MŁODY JĘCZMIEŃ FORTE SLIM, BERBERYS SLIM oraz MEGA TRAN.
Firma otrzymała srebrne godło KONSUMENCKIEGO LIDARA JAKOŚCI 2017 w kategorii „Preparaty wzmacniające odporność zawierające olej z wątroby rekina” dla marki Mega Tran. Produkty AvetPharma były nagradzane w plebiscycie Dobra Marka w kategorii preparaty wspierające kontrolę masy ciała (Młody Jęczmień Forte Slim w latach 2016-2017, Berberys Slim w latach 2019-2020 oraz BERBERYS FIT i BERBERYS FIT MIX w 2021). Produkt z kategorii preparatów regulujących prawidłowy poziom cukru we krwi Morwa Biała Plus Forte dwukrotnie został nagrodzony w plebiscycie Dobre Dla Diabetyka w kategorii Preparaty i produkty wspierające uzyskując tytuł SUPERPRODUKTU w latach 2017 – 2018. Od 2013 roku firma uczestniczyła w Sympozjum Diabetologicznym EXPO DIABETICA prezentując swoje preparaty odpowiednie dla diabetyków. W 2013 roku produkt MORWA BIAŁA PLUS został doceniony przez komisję konkursową otrzymując I miejsce w kategorii suplement diety, a publiczność doceniła firmę przyznając jej II miejsce w plebiscycie publiczności. W 2014 roku firma również została doceniona przez publiczność otrzymując II miejsce w plebiscycie publiczności za produkt Morwa Biała Plus. W 2015 roku produkt DIABAVET uzyskał I miejsce w Plebiscycie Publiczności na Najlepszy Produkt Diabetologiczny Roku 2015. W tym samym roku suplement diety DIABAVET został doceniony również przez komisję złożoną z ekspertów, otrzymując II miejsce w konkursie w kategorii suplement diety.
Ilość nagród przyznawanych firmie oraz poszczególnym markom na przestrzeni lat świadczy o niezmiennie wysokiej jakości produktów i profesjonalnym traktowaniu konsumentów.

Add to cart