Kontakt

Biuro:

  • ul. Aleksandra Fleminga 33b
    03-176 Warszawa
  • NIP: 524 271 76 78
  • biuro@avetpharma.pl
  • poniedziałek – piatek 9:00 – 17:00
  • BDO: 000106997

Sklep internetowy:

  • sklep@avetpharma.pl

Faktury:

  • faktury@avetpharma.pl

Produkcja Kontraktowa

Kierownik ds. rejestracji i produkcji kontraktowej

  • Izabela Wiśniewska
  • +48 730 142 918
  • izabela.wisniewska@avetpharma.pl

Dział Sprzedaży

Dyrektor Sprzedaży

  • Marek Gołaszczyk
  • +48 796 169 777
  • marek.golaszczyk@avetpharma.pl

Kierownik ds. hurtu farmaceutycznego

  • Tomasz Grzesiek
  • +48 504 113 919
  • tomasz.grzesiek@avetpharma.pl

Kierownik ds. kluczowych klientów

  • Agnieszka Marszycka
  • +48 739 009 937
  • agnieszka.marszycka@avetpharma.pl
  • województwa: podlaskie, mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie

Kierownik ds. kluczowych klientów

  • Bartosz Najmowicz
  • +48 886 620 930
  • bartosz.najmowicz@avetpharma.pl
  • województwa: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmiński-mazurskie

Młodszy kierownik ds. kluczowych klientów

  • Jarosław Rogalski
  • +48 731 982 000
  • jaroslaw.rogalski@avetpharma.pl
  • województwa: łódzkie, mazowieckie, opolskie, śląskie, dolnośląskie

Przedstawiciel farmaceutyczny

  • Grzegorz Żuchowski
  • +48 575 484 000
  • grzegorz.zuchowski@avetpharma.pl
  • województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie

Przedstawiciel farmaceutyczny

  • Tomasz Grzesiek
  • +48 504 113 919
  • tomasz.grzesiek@avetpharma.pl
  • województwa: opolskie, śląskie

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Copyright © 2020. All rights reserved.

Add to cart