DOSTAWA I PŁATNOŚCI

PŁATNOŚCI

Płatności w formie przedpłaty na konto możecie dokonać u nas korzystając z dwóch serwisów:

PayU – to najpopularniejszy w Polsce system e-płatności. Dzięki niemu zapłata za zakupione przedmioty jest prosta, szybka i co ważne – bezpieczna. PayU obsługuje przelewy tradycyjne, płatności kartą kredytową oraz transfery BLIK.

PayPal – jest serwisem umożliwiającym dokonywanie płatności, wysyłanie pieniędzy oraz otrzymywanie płatności bez konieczności ujawniania swoich danych finansowych i osobowych.

DOSTAWA NA TERENIE POLSKI

Żeby szybko i bezpiecznie dostarczać zamówienia korzystamy z usług dwóch przewoźników:

Przewoźnik

Koszt dostawy

Czas dostawy

InPost
(Paczkomaty)

9,90 PLN99% przesyłek można odebrać
już po 24h od nadania
Kurier UPS15,99 PLN

Większość przesyłek doręczanych jest
na następny dzień roboczy

BEZPŁATNA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI DLA ZAMÓWIEŃ JUŻ OD 100 PLN

CZAS REALIZACJI

Większość zamówień realizujemy w ciągu 24 – 48 godzin od momentu ich opłacenia i potwierdzenia. W okresie przedświątecznym, podczas wyprzedaży lub specjalnych promocji realizacja zamówienia może zostać nieco wydłużona. Przewidywane terminy dostawy należy liczyć od momentu nadania przesyłki. Status zamówienia można śledzić dzięki numerom przesyłek wysyłanych drogą mailową lub przez sms.

INFORMACJA O ZWROTACH

Aby dokonać zwrotu zakupionych u nas towarów należy skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy. Możecie to zrobić w ciągu 14 dni od momentu odebrania zamówienia. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, należy poinformować o tym AvetPharma Sp. z o.o. w formie jednoznacznego oświadczenia (wysłanego pocztą lub pocztą elektroniczną). Dla Waszej wygody możecie skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

KLIKNIJ I POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Więcej informacji o na temat zwrotów znajdziecie w regulaminie naszego sklepu:
KLIKNIJ I ZOBACZ REGULAMIN

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, ale w dowolnym momencie możesz wyłączyć ich obsługę. Więcej informacji znajdziesz tutaj:
Polityka prywatności    Jak wyłączyć
ZAMKNIJ
Add to cart