Sport Active DHA  suplement diety
Zawiera ekstrakt z guarany w tym 11 mg kofeiny
30 kapsułek miękkich

  • Ekstrakt z guarany pomaga utrzymać witalność organizmu, zmniejsza uczucie zmęczenia, pobudza i dodaje energii1.
  • Kwas foliowy przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia2 oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
  • Ponadto kwas foliowy pomaga w prawidłowej syntezie aminokwasów i prawidłowej produkcji krwi. Kwas foliowy pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
  • Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu3 oraz do utrzymania prawidłowego widzenia

Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułka przed zajęciami ruchowymi lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Kapsułkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Składnik Zawartość w 1 kapsułce %RWS*
Olej z mikroalg Schizochytrium sp.
w tym 40 % DHA
250 mg
100 mg
***
Ekstrakt z guarany
w tym kofeina
50 mg
11 mg
***
Kwas foliowy 200 µg 100

* RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Składniki: olej z mikroalg schizochytruim sp. , olej sojowy, żelatyna, ekstrakt z guarany (Paulinia Cupana) , substancja wiążąca – gliceryna, woda oczyszczona, nośnik – wosk pszczeli, kwas pteroilomonoglutaminowy – kwas foliowy, barwniki: dwutlenek tytanu, czerwień Allura.

Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na brzegu blistra i na boku opakowania.
Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
Ważne informacje: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety SPORT ACTIVE DHA zawiera kofeinę: nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny 11 mg/kapsułkę). Ponadto nie zaleca się stosowania preparatu kobietom karmiącym piersią oraz osobom z chorobami krążenia. Nie przyjmować łącznie z alkoholem. Czerwień allura: może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych.
Zawartość opakowania: 30 kapsułek miękkich
Producent:
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :