Młody Jęczmień Forte Slim1 suplement diety
1 Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) wspiera kontrolę masy ciała
350 mg ekstraktu z młodego jęczmienia
Koncentracja 25:1
60 tabletek
Młody Jęczmień Forte Slim1 suplement diety został opracowany z myślą o osobach dorosłych, które dbają o kontrolę masy ciała1.

Młody Jęczmień Forte Slim1suplement diety zawiera 350 mg wysoko skoncentrowanego (25:1) ekstraktu z młodego jęczmienia (8750 mg w przeliczeniu na suszony jęczmień), ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy oraz chrom w 1 tabletce.

  • Ekstrakt z młodego jęczmienia zawiera cenne składniki odżywcze.
  • Ekstrakt z młodego jęczmienia przyczynia się do ochrony antyoksydacyjnej komórek i tkanek organizmu.
  • Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy przyczynia się do kontroli masy ciała, wspiera metabolizm tłuszczów i węglowodanów oraz rozkład tkanki tłuszczowej1.
  • Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.
  • Biotyna przyczynia się do prawidłowego metabolizmu składników odżywczych i prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga zachować zdrowe włosy i zdrową skórę.

Składniki: ekstrakt z młodego jęczmienia (Hordeum vulgare) DER 25:1, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, nośnik: sól sodowa karboksymetylocelulozy, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) standaryzowany na 6% p-synefryny, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: talk, substancja wiążąca: sorbitol, emulgator: lecytyna rzepakowa, barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilin, chlorek chromu (III) (chrom), D-biotyna.

Składnik Zawartość w 1 tabletce %RWS* Zawartość w 2 tabletkach %RWS*
Ekstrakt z młodego jęczmienia (Hordeum vulgare)
W przeliczeniu na suszony młody jęczmień:
350,00 mg
8750,00 mg
*** 700,00 mg
17500,00 mg
***
Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium)
Zawartość p-synefryny 6%
25,00 mg
1,50 mg
*** 50,00 mg
3,00 mg
***
Biotyna 25,00 µg 50% 50,00 µg 100%
Chrom (III) 20,00 µg 50% 40,00 µg 100%

* RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli 1 do 2 tabletek dziennie, w trakcie posiłku. Maksymalnie dwie tabletki dziennie. Tabletkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Zawartość opakowania: 60 tabletek
Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na brzegu blistra i na boku opakowania.
Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
Ważne informacje: Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej dietyNie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób leczonych na nadciśnienie.
Producent:
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :