Melatonina Plus spray suplement diety, zawiera substancje słodzące
Płyn 20 ml
100 aplikacji
Smak miętowy
melatonina + ekstrakt z melisy
Wstrząsnąć przed użyciem!
Pomaga w zasypianiu1
Melatonina PLUS spray suplement diety został opracowany z myślą o osobach mających trudności w zasypianiu1 oraz osobach podróżujących, które odczuwają dyskomfort wpływający na sen, związany z adaptacją do zmiany strefy czasowej 2


Melatonina PLUS spray to suplement diety w postaci płynu do rozpylania w jamie ustnej, który zawiera połączenie melatoniny z ekstraktem z melisy. Preparat zawiera mentol, który zapewnia przyjemnie odświeżający smak.

Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie1.
Korzystne działanie występuje w przypadku spożycia 1 mg melatoniny krótko przed pójściem spać.

Melatonina pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej2.
Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 0,5 mg krótko przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejne kilka dni po przybyciu do celu podróży.

Składniki: woda, substancja wiążąca – glicerol, nośnik – ksylitol, ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis), mentol, melatonina, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, aromat miętowy, substancja konserwująca – sorbinian potasu, substancja słodząca – sukraloza.

Składnik Zawartość w 1 aplikacjacji* Zawartość w 2 aplikacjach*
Melatonina 0,50 mg 1,00 mg
Ekstrakt z liści melisy 10,00 mg 20,00 mg

*1 aplikacja = 1 rozpylenie preparatu w jamie ustnej
Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli: 1 do 2 aplikacji płynu (rozpyleń) w jamie ustnej, co najmniej 20 minut przed planowanym snem. Produkt przeznaczony jest do rozpylania w jamie ustnej. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia wciągu dnia.
Sposób użycia: Rozpylacz skierować w kierunku otwartych ust i nacisnąć pompkę tak, żeby preparat został rozpylony na błony śluzowe w jamie ustnej.
Zawartość netto opakowania: płyn 20 ml
Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na butelce i na boku opakowania
Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
Ważne informacje: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz po spożyciu alkoholu. Nie należy łączyć z lekami, w tym roślinnymi. Po spożyciu preparatu nie prowadzić samochodu i nie obsługiwać urządzeń mechanicznych.
Producent:
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :