Mega Tran z wątroby rekina 60 kapsułek
1000 mg oleju z wątroby rekina w zalecanej dziennej porcji
Mega Tran z wątroby rekina  suplement diety zawiera olej rybi z wątroby rekina.

Olej rybi z wątroby rekina zawiera alkiloglicerole. Olej w Mega Tran z wątroby rekina  suplement diety pochodzi z wątroby rekina odławianego na Oceanie Północnoatlantyckim.

Składniki: olej rybi z wątroby rekina, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć– glicerol, woda oczyszczona.

Składnik Zawartość w 2 kapsułkach
Olej rybi z wątroby rekina 1000,00 mg
Alkiloglicerole 184,40 mg

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli i dzieci powyżej 3. roku życia: 2 kapsułki dziennie, przed jedzeniem. Kapsułkę należy popić wodą. Dzieciom i osobom starszym zaleca się wyciśnięcie zawartości kapsułki na łyżeczkę przed jedzeniem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.
Zawartość opakowania: 60 kapsułek
Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na brzegu blistra i na boku opakowania
Przechowywanie: w suchym miejscu w temperaturze pokojowej (15 – 25° C), chronić przed światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Ważne informacje: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią.
Producent:
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :