Koenzym Q10 suplement diety
60 kapsułek
Koenzym Q10 – 30 mg
Koenzym Q10 suplement diety został opracowany dla osób dorosłych, które chcą uzupełnić codzienną dietę w koenzym Q10(ubichinon). Preparat jest przeznaczony szczególnie dla osób w średnim i podeszłym wieku oraz dla sportowców i osób aktywnych fizycznie.

Koenzym Q10 jest substancją naturalnie występującą w komórkach organizmu, w których odpowiada za wytwarzanie energii.
Koenzym Q10 bierze udział w procesach łańcucha oddechowego. Naturalnie w największych ilościach występuje w sercu, wątrobie i nerkach, jednak jego produkcja zmniejsza się z wiekiem.

Składniki: substancja wypełniająca- celuloza mikrokrystaliczna, żelatyna, koenzym Q10 (ubichinon), substancja przeciwzbrylająca- sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik- dwutlenek tytanu.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli 1 do 2 kapsułek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Składnik Zawartość w 1 kapsułce Zawartość w 2 kapsułkach
Koenzym Q10 30,00 mg 60,00 mg

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na brzegu blistra i na boku opakowania

Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25˚C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Ważne informacje: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią. 

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Producent: 
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :