KAIOMAX SR KALIOMAX SR
kalii chloridum
suplement diety
Wysoka zawartość potasu.
50 kapsułek twardych o przedłużonym uwalnianiu
KALIOMAX SR suplement diety to produkt o wysokiej zawartości potasu. KALIOMAX SR suplement diety to kapsułki twarde o przedłużonym uwalnianiu, które zawierają mikropeletki. Mikropeletki uwalniają potas w przedłużony sposób (SR) od momentu przyjęcia kapsułki.
KALIOMAX SR suplement diety jest przezaczony dla osób, które chcą uzupełniać swoją dietę w potas.

Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.
Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.
Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.

Składniki: chlorek potasu, składnik kapsułki – żelatyna, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, substancja wiążąca – etyloceluloza, nośnik – usieciowana sól sodowa karboksymetylocelulozy, barwnik – dwutlenek tytanu
Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli: 2 do 3 kapsułek dziennie. Kapsułkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Składnik Zawartość w 2 kapsułkach %RWS* Zawartość w 3 kapsułkach %RWS*
Potas 630,00 mg
(1220,00 mg chlorku potasu)
31,50 945,00 mg
(1830,00 mg chlorku potasu)
47,25

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na butelce i na boku opakowania
Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu; w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
Ważne informacje:Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią.
Zawartość opakowania: 50 kapsułek
Producent:
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :