Inerbiotyk C suplement diety
1 kapsułka dziennie
Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum
INERBIOTYK C suplement diety zawiera kompleksowe połączenie przyjaznych człowiekowi bakterii kwasu mlekowego z inuliną. INERBIOTYK C suplement diety zawiera kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum.

Jakie znaczenie dla organizmu mają bakterie kwasu mlekowego i inulina?

  • Bakterie kwasu mlekowego występują naturalnie w jelitach człowieka.
  • Bakterie kwasu mlekowego są potrzebne do pracy przewodu pokarmowego.
  • Inulina jest składnikiem funkcjonalnym – sprzyja rozwojowi bakterii kwasu mlekowego flory
    jelitowej.

Zaleca się uzupełnianie diety w bakterie kwasu mlekowego i inulinę w celu dostarczenia do organizmu bakterii kwasu mlekowego.

Składniki: inulina, żelatyna, maltodekstryna, przeciwutleniacz – kwas L-askorbinowy, liofilizowane bakterie kwasu mlekowego zawierające (w równych częściach) szczepy: Lactobacillus plantarum LP09, Lactobacillus rhamnosus LR06, Lactobacillus casei LC010, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik – dwutlenek tytanu.
Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułka dziennie, po posiłku. Kapsułkę należy popić wodą. Zawartość kapsułki można rozpuścić w letniej wodzie i wypić. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Składnik Zawartość w 1 kapsułce
Inulina 330,00 mg

Liofilizat bakterii kwasu mlekowego zawierający łącznie 1 x 109 CFU szczepów:

  • Lactobacillus rhamnosus LR06
  • Lactobacillus casei LC010
  • Lactobacillus plantarum LP09
 

3,33 x 108 CFU*
3,33 x 108 CFU*
3,33 x 108 CFU*

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na brzegu blistra i na boku opakowania
Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu; w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Przy dłuższym okresie przechowywania zaleca się przechowywać w chłodnym miejscu.
Ważne informacje:Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią. W trakcie przyjmowania preparatu INERBIOTYK C suplement diety nie należy spożywać gorących napojów. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od skończonego czwartego roku życia i osób dorosłych.
Zawartość opakowania: 10/20 kapsułek
Producent:
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :