HERBAVET SLIM suplement diety
Składniki suplementu diety wspierają kontrolę masy ciała1,2,3
Wysoka zawartość ekstraktu z zielonej herbaty w zalecanej dziennej porcji

30 tabletek powlekanych

HERBAVET SLIM suplement diety zawiera 440 mg ekstraktu z zielonej herbaty, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy oraz ekstrakt z kłącza ostryżu długiego i chrom w 1 tabletce.

HERBAVET SLIM suplement diety został opracowany specjalnie dla osób dorosłych, pragnących wspomóc kontrolę masy ciała1,2,3 oraz funkcjonowanie wątroby3.

1Ekstrakt z zielonej herbaty przyczynia się do kontroli masy ciała, wspiera metabolizm i utlenianie tłuszczów.
2Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy przyczynia się do kontroli masy ciała, wspiera metabolizm tłuszczów i węglowodanów oraz rozkład tkanki tłuszczowej.
3Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego przyczynia się do poprawy procesów trawiennych, wspiera metabolizm tłuszczów oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby.
Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Składniki: Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis O.ktze) DER 4:1, substancja wypełniająca- celuloza mikrokrystaliczna, , ekstrakt z kłącza ostryżu długiego (Curcuma Longa L) DER 4:1, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L) DER 20:1 standaryzowany na 6% synefryny, substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, talk, substancja wiążąca – sorbitol, emulgator- lecytyna rzepakowa, chlorek chromu (III)(chrom).

Składnik Zawartość w 2 tabletkach *%RWS
Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis O.ktze) 880,00 mg ***
Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego (Curcuma Longa L) 500,00 mg ***

Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium)

Zawartość synefryny min. 6%

50,00 mg

3,00 mg

***
Chrom (III) 80,00 µg 200

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.
Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli 2 tabletki dziennie w trakcie głównego posiłku. Maksymalnie 2 tabletki dziennie. Tabletkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.
Zawartość opakowania: 30 tabletek powlekanych
Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na brzegu blistra i na boku opakowania
Przechowywanie: W zamknietym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25˚C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.
Ważne informacje: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób leczonych na nadciśnienie.
Producent:
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :