HEPAVET PRO suplement diety
30 tabletek
Dba o wątrobę1,2
Wspiera trawienie4
Wspomaga prawidłowy poziom cholesterolu we krwi3

HEPAVET PRO to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą zadbać o zdrowie wątroby1,2 ,wspomóc trawienie4 oraz prawidłowy poziom cholesterolu we krwi3.

Cholina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby1 oraz przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny i tłuszczów.
Ekstrakt z ziela karczocha wspiera prawidłowe funkcjonowanie wątroby2, wspiera detoksykację oraz wydzielanie soków trawiennych. Przyczynia się do komfortu jelitowego.
Ekstrakt z zielonej herbaty wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi3
Ekstrakt z korzenia cykorii wspiera procesy trawienne4 i pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby.

Składniki: substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, L-asparginian L-ornityny, wodorocytrynian choliny, ekstrakt z ziela karczocha, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z korzenia cykorii, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, substancja wiążąca – polidekstroza, barwnik – dwutlenek tytanu, substancja przeciwzbrylająca – talk, emulgator – olej MCT.

Składnik Zawartość w 6 tabletkach
L-asparginian L-ornityny 600 mg
Cholina 120 mg
Ekstrakt z ziela karczocha 150 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty 100 mg
Ekstrakt z korzenia cykorii 69 mg

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia
Zalecana dzienna porcja do spożycia: 6 tabletek dziennie. Tabletki należy popić wodą. Preparat zaleca się spożywać po posiłkach. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na brzegu blistra i na boku opakowania
Przechowywanie: W zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25˚C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.
Ważne informacje:Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią.
Zawartość opakowania: 30 tabletek
Producent:
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :