HEPAVET complex suplement diety
40 kapsułek
cholina1
ekstrakt z karczocha
lecytyna rzepakowa
witaminy B1, B2, B6

Cholina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby1

Produkt zawiera naturalny ekstrakt z karczocha i lecytynę rzepakową
Dbam o wątrobę1

HEPAVET complex suplement diety to produkt, który zawiera cholinę, ekstrakt ziela karczocha, lecytynę rzepakową oraz witaminy i minerały.
HEPAVET complex suplement diety został opracowany z myślą o osobach dbających o prawidłowe funkcjonowanie wątroby1 oraz pragnących uzupełnić swoją dietę o witaminy z grupy B, biotynę, cynk i kwas foliowy.

Cholina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby1 oraz przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny i tłuszczów. Tiamina (witamina B1), Ryboflawina (witamina B2), witamina B6 i biotyna przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Ryboflawina (witamina B2) przyczynia się do prawidłowego metabolizmu żelaza, razem z biotyną pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych. Witamina B6 pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny a wraz z kwasem foliowym pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Kwas foliowy pomaga w prawidłowej syntezie aminokwasów oraz w prawidłowej produkcji krwi. Cynk przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, kwasów tłuszczowych oraz witaminy A, pomaga w prawidłowej syntezie białka, pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej.

Składniki: lecytyna rzepakowa, żelatyna, ekstrakt z ziela karczocha (Cynara scolymus), wodorocytrynian choliny (cholina), skrobia ziemniaczana, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk, mleczan cynku, barwnik – dwutlenek tytanu, chlorowodorek pirydoksyny (Wit. B6), ryboflawina (Wit. B2), monoazotan tiaminy (Wit. B1), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy), D-biotyna.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 2 kapsułki dziennie, po posiłku. Kapsułkę należy popić wodą. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia wciągu dnia.

Składnik Zawartość w 2 kapsułkach %RWS* w 2 kapsułkach
Lecytyna rzepakowa 160,00 mg ***
Ekstrakt z ziela karczocha 160,00 mg ***
Cholina 84,00 mg ***
Cynk 10,00 mg 100
Ryboflawina (Witamina B2) 1,40 mg 100
Witamina B6 1,40 mg 100
Tiamina (Witamina B1) 1,10 mg 100
Kwas foliowy 200,00 µg 100
Biotyna 50,00 µg 100

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na brzegu blistra i na boku opakowania
Przechowywanie: W zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25˚C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.
Ważne informacje:Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią.
Zawartość opakowania: 40 kapsułek
Producent:
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :