HALIfresz suplement diety, zawiera substancje słodzące

Dla osób, które chcą utrzymać świeży oddech1

Ekstrakt z ziela tymianku1 + cynk + mentol + niacyna w jednej tabletce do ssania!

30 tabletek do ssania

HALIfresz suplement diety zawiera ekstrakt z ziela tymianku, cynk, mentol i niacynę w 1 tabletce do ssania.

HALIfresz suplement diety został opracowany specjalnie dla osób, które dbają o utrzymanie świeżego oddechu.

Ekstrakt z ziela tymianku wspiera utrzymanie świeżego oddechu1 oraz wpływa kojąco na gardło. Mentol wspiera przyjemne uczucie w jamie ustnej i gardle. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej.

Składniki: substancja wypełniająca – izomalt, substancja wiążąca- sorbitol, substancja słodząca – ksylitol, glukonian cynku- cynk, substancje przeciwzbrylające: talk, dwutlenek krzemu, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, aromat limetkowy, substancja wiążąca – poliwinylopirolidon,substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, ekstrakt z ziela tymianku (Thymus vulgaris) DER 4:1, mentol, amid kwasu nikotynowego – niacyna, substancja słodząca – sukraloza.
Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli: 1-2 tabletek do ssania dziennie. Po zastosowaniu preparatu nie należy spożywać posiłków i płynów przez minimum 30 minut. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety

Składnik Zawartość w 1 tabletce (*%RWS) Zawartość w 2 tabletkach (*%RWS)
Ekstrakt z ziela tymianku (Thymus vulgaris) 5,00 mg
***
10,00 mg
***
Cynk 5,00 mg
(50% RWS)
10,00 mg
(100% RWS)
Mentol 4,00 mg
***
8,00 mg
***
Niacyna 2,40 mg
(15% RWS)
4,80 mg
(30% RWS)

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na brzegu blistra i na boku opakowania
Przechowywanie: W zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25˚C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.
Ważne informacje:Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Możliwe występowanie przebarwień na produkcie jest zjawiskiem naturalnym niewpływającym na jego jakość.
Zawartość opakowania: 30 tabletek do ssania
Producent:
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :