GŁÓG PLUS suplement diety

140 mg ekstraktu z owoców głogu (Crataegus oxyacantha) + kwas foliowy
40 tabletek powlekanych

GŁÓG PLUS suplement diety zawiera połączenie ekstraktu z owoców głogu i kwas foliowy. GŁÓG PLUS suplement diety został opracowany z myślą o osobach dorosłych, pragnących wpomagać krążenie2 oraz prawidłową produkcję krwi1.

Kwas foliowy pomaga w prawidłowej produkcji krwi1.
Kwas foliowy pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Kwas foliowy pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.
Ekstrakt z owoców głogu wspomaga krążenie2.

Składniki: substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z owoców głogu (Crataegus oxyacantha), substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk, dwutlenek krzemu, substancja wiążąca – sorbitol, emulgator – lecytyny, kwas pteroilomonoglutaminowy – kwas foliowy.
Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 do 2 tabletek dziennie, po posiłku. Tabletkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Składnik Zawartość w 1 tabletce *%RWS Zawartość w 2 tabletkach *%RWS
Ekstrakt z owoców głogu (Crataegus oxyacantha) 140,0 mg *** 240,0 mg ***
Kwas foliowy 100,0 µg 50% 200,0 µg 100%

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na brzegu blistra i na boku opakowania
Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu; w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
Ważne informacje: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią.
Zawartość opakowania: 40 tabletek powlekanych
Producent:
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :