DIABAVET suplement diety

Morwa / Kozieradka / Gurmar / Chrom / Cynk

Przyswajanie węglowodanów1,2
Prawidłowy poziom glukozy we krwi2,3

6000 mg suszonego liścia morwy w przeliczeniu na 1 tabletkę.
Wysoka koncentracja ekstraktu z morwy 20:1.

60 tabletek powlekanych

DIABAVET suplement diety zawiera połączenie ekstraktu z nasion kozieradki, ekstraktu z morwy białej, ekstraktu z liści gurmaru, chromu i cynku. DIABAVET suplement diety został opracowany z myślą o osobach, które dbają o utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi2,3.
Ekstrakt z liści morwy białej może przyczyniać się do utrzymania zrównoważonego metabolizmu węglowodanów w organizmie człowieka1.
Ekstrakt z nasion kozieradki oraz ekstrakt z liści gurmaru pomagają w utrzymaniu odpowiedniego poziomu glukozy we krwi2.
Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi3.
Cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów oraz metabolizmu kwasów tłuszczowych.
Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia.

Składniki: substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z liści morwy białej (Morus Alba L.) DER 20:1, ekstrakt z nasion kozieradki (Trigonella foenum-gracum L.) DER 10:1, ekstrakt z liści gurmaru (Gymnema sylvestre) DER 10:1 – kwas gymnemowy 25%, mleczan cynku (cynk), substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk, barwnik – dwutlenek tytanu, emulgator – lecytyny, substancja wiążąca – sorbitol, chlorek chromu (III) (chrom).
Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 tabletka na 15 minut przed posiłkiem bogatym w węglowodany, należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Składnik Zawartość w 1 tabletce *%RWS
Ekstrakt z liści morwy białej (Morus Alba L.)
(w przeliczeniu na suszony liść morwy)
300,00 mg
(6000,00 mg)
***
Ekstrakt z nasion kozieradki (Trigonella foenum-gracum L.) 100,00 mg ***
Ekstrakt z liści gurmaru (Gymnema sylvestre)
(kwas gymnemowy 25%)
50,00 mg
(12,50 mg)
***
Cynk 5,00 mg 50%
Chrom 40,00 µg 100%

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na brzegu blistra i na boku opakowania
Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu; w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
Ważne informacje: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią.
Zawartość opakowania: 60 tabletek powlekanych
Producent:
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :