Cynk Organiczny Avet suplement diety

Cynk pomaga zachować zdrowe włosy i paznokcie.
30 tabletek

Cynk Organiczny Avet suplement diety został opracowany z myślą o osobach dorosłych, pragnących uzupełniać swoją codzienną dietę w cynk. Źródłem cynku w  Cynk Organiczny Avet suplement diety jest związek organiczny – mleczan cynku.

Cynk pomaga:

  • zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie,
  • w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego,
  • w utrzymaniu zdrowych kości,
  • w utrzymaniu prawidłowego widzenia,
  • w utrzymaniu prawidłowej płodności i funkcji rozrodczych,
  • w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych,
  • w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi.

Składniki: substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, mleczan cynku (cynk), substancja wiążąca – sorbitol, substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk, emulgator – lecytyna rzepakowa.
Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli 1 tabletka dziennie, po posiłku. Tabletkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Składnik Zawartość w 1 tabletce *%RWS
Cynk 15,00 mg 150%

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.
Zawartość opakowania: 30 tabletek
Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na brzegu blistra i na boku opakowania
Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu; w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
Ważne informacje: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Producent:
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :