Berberys Slim suplement diety,
30 kapsułek
Wspomaga odchudzanie1 oraz kontrolę poziomu glukozy we krwi2,3
Zawiera berberynę

Berberys Slim został opracowany z myślą o osobach dorosłych, które dbają o kontrolę masy ciała1 oraz prawidłowy poziom glukozy we krwi2,3. Berberys Slim suplement diety to połączenie ekstraktu z korzenia berberysu, ekstraktu owoców gorzkiej pomarańczy oraz chromu 1 kapsułce. Berberys Slim może być stosowany wspomagająco podczas odchudzania1 wraz z aktywnością fizyczną i odpowiednią dietą.

  • Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy  przyczynia się do kontroli masy ciała, wspiera metabolizm tłuszczów i węglowodanów oraz rozkład tkanki tłuszczowej.1
  • Ekstrakt z korzenia berberysu pomaga kontrolować prawidłowy poziom glukozy we krwi2, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu oraz wspiera zdrowie wątroby.
  • Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi3.
  • Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.

Składniki: ekstrakt z korzenia berberysu (Berberis aristata) standaryzowany na 97% chlorowodorku berberyny, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, żelatyna, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) standaryzowany na 6% synefryny, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik – dwutlenek tytanu, chlorek chromu (III) (chrom)

Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli 1 kapsułka dziennie, bezpośrednio przed posiłkiem. Maksymalnie 2 kapsułki dziennie. Kapsułkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako  zamiennik zróżnicowanej diety.

Składnik Zawartość w 1 kapsułce Zawartość w 2 kapsułkach
Ekstrakt z korzenia berberysu (Berberis aristata)
Zawartość chlorowodorku berberyny 97%
210,00 mg
203,70 mg
420,00 mg
407,40 mg
Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium)
Zawartość synefryny 6%
25,00 mg
1,50 mg
50,00 mg
3,00 mg
Chrom 20,00 µg (*50%RWS) 40,00 µg (*100%RWS)

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na brzegu saszetki i na boku opakowania

Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu; w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Ważne informacje: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat nie jest przeznaczony do stosowania u   dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób leczonych na nadciśnienie. Osoby cierpiące na cukrzycę i hipoglikemię oraz przyjmujące leki regulujące poziom cukru we krwi mogą stosować BERBERYS SLIM suplement diety tylko po konsultacji z lekarzem.

Zawartość opakowania: 30 kapsułek

Producent:
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :