ASHWAGANDHA suplement diety
Ekstrakt standaryzowany
60 kapsułek
ASHWAGANDHA
ASHWAGANDHA suplement diety zawiera 250 mg ekstraktu z korzenia Ashwagandhy standaryzowanego na 10% witanolidów w 1 kapsułce celulozowej bez dwutlenku tytanu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Składniki: ekstrakt z korzenia Ashwagandhy (Withania Somnifera) standaryzowany na 10% witanolidów,  substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, składnik kapsułki – hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli 1 kapsułka dziennie, popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Składnik Zawartość w 1 kapsułce
Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy (Withania Somnifera)
w tym witanolidy 10%
250 mg
25 mg

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na boku opakowania

Przechowywanie: w zamkniętym opakowaniu, temperaturze poniżej 25˚C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Ważne informacje: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią. 

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Producent: 
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :