AFTER suplement diety
uzupełnienie diety w składniki łagodzące dyskomfort1,2,3,4 po spożyciu alkoholu
ekstrakt z opuncji1 + magnez2 + glukoza + witamina C3 + witamina B64
10 tabletek powlekanych

AFTER suplement diety został opracowany z myślą o osobach dorosłych, które chcą uzupełniać dietę w składniki łagodzące dyskomfort1,2,3,4 powstający po spożyciu alkoholu.

AFTER suplement diety zawiera połączenie:
• ekstraktu z opuncji,
• magnezu w formie dobrze przyswajalnego mleczanu magnezu,
• glukozy, będącej formą cukru najłatwiej przyswajalną przez organizm,
• witaminy C oraz wspomagającej wchłanianie magnezu
• witaminy B6.

Ekstrakt z opuncji (Opuntia Mill.) zapobiega powstawaniu kaca1.

Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz w utrzymaniu równowagi elektrolitowej2.

Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego3.

Witamina B6 pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia4.

Składniki: mleczan magnezu, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, kwas L-askorbinowy – witamina C, glukoza, substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt z opuncji (Opuntia Mill.) DER 10:1, substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk, emulgator – lecytyna rzepakowa, substancja wiążąca – sorbitol, barwnik – dwutlenek tytanu, chlorowodorek pirydoksyny – witamina B6.

Składnik Zawartość w 1 tabletce *%RWS Zawartość w 10 tabletkach *%RWS
Magnez 37,50 mg 10% 375,00 mg 100%
Glukoza 100,00 mg *** 1000,00 mg ***
Witamina C 100,00 mg 125% 1000,00 mg 1250%
Ekstrakt z opuncji (Opuntia Mill.) 10,00 mg *** 100,00 mg ***
Witamina B6 0,34 mg 24% 3,40 mg 240%

*RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.
Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli do 10 tabletek na dobę, zażywać w trakcie (2 do 3 tabletek) lub po spożyciu napojów alkoholowych (do 7 tabletek). Maksymalnie 10 tabletek dziennie. Tabletki należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Zawartość opakowania: 10 tabletek
Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na brzegu blistra i na boku opakowania.
Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25°C, w suchym miejscu; w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
Ważne informacje: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią.
Producent:
Avet Pharma Sp. z o. o.
ul. Fleminga 33b
03-176 Warszawa

Category :